• TÜRKİYE’NİN HER YERİNE EN HIZLI HİZMET GARANTİSİ
  • |
  • ÇAĞRI MERKEZİ 0216 706 56 46

Bulut Çözümleri

İşletmenize güven, ekibinize hız kazandıran çözüm!

Azure

Microsoft Azure’dan edinmiş olduğunuz bulut platformunu kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bulut platformu size web sunucularını barındırma, e-mail sunucusu oluşturma, veritabanı sunucusu, dosya depolama sunucusu, sanal makineler, kullanıcı dizinleri, web uygulamaları, mobil uygulamalar veya istediğiniz herhangi farklı servisler olarak hizmet edebilirler. Satın aldığınız bulut platformu yalnızca kendi amaçlarınız için gizli olarak kullanabileceğiniz gibi tüm kullanıcıların erişimine açık olarak kullanabilirsiniz.

Office365

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan bir bulut platformu hizmetidir. E-postalarınıza, takviminize, dokümanlarınıza istediğiniz yerden erişip online olarak düzenlemenize, çalışmanıza imkan sağlamaktadır.
Microsoft Office 365 çözümleri ile sunucu, donanım ve yazılım maliyetleri olmadan, şirketinizdeki kullanıcı sayısı kadar ödeme yaparak Microsoft Exchange, Microsoft Skpe for Business, Share Point ve Office Web Apps hizmetlerini alabilirsiniz. Microsoft Office 365 çözümleri masaüstünden web’e kadar her yerde çalışabilmeniz için gerekli araçları sağlar.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - C.Tesi
09:00 - 18:00