• TÜRKİYE’NİN HER YERİNE EN HIZLI HİZMET GARANTİSİ
  • |
  • ÇAĞRI MERKEZİ 0216 706 56 46

j-HR

İnsan Kaynağı Süreçleriniz İçin Bütünleşik Çözüm

 

Logo’nun yerel ve global piyasalarda edindiği tecrübelerden yola çıkarak profesyonellerin ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler sunmak üzere geliştirdiği j-HR; web tabanlı yapısı, kapsamlı ürün özellikleri ve işletmenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen esnek yapısı ile insan kaynakları ile ilgili tüm süreçleri işletmenize artı değer sağlayacak şekilde yönetmenize olanak sağlar.

Bordro Süreçlerinizi Kolaylıkla Yönetin
• Toplu işlemleri ve veri aktarımlarını otomatik olarak gerçekleştirerek, bankalara hızlı bir şekilde otomatik ödeme emri gönderebilir,
• Sistem üzerinde yapılan tüm veri değişikliklerini değişim tarihleri ile saklayabilir,
• Resmi bordro raporlarını (SGK e-bildirge, işe giriş, işten çıkış, kimlik bildirme vb.) oluşturarak geçmiş dönemlerde üretilmiş raporlara kolaylıkla ulaşabilir ve SGK e-bildirge, işe giriş ve işten çıkış bildirgelerini SGK sitesine ayrıca giriş yapmadan aktarabilir,
• Web üzerinden çalışma özelliği sayesinde uzaktaki kullanıcılarınıza kolaylıkla veri giriş yetkisi verebilir,
• Kamu çalışanları bordro işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilir,
• Yürürlüğe giren yeni teşvik uygulamalarında veya mevcut uygulamalarda değişiklik olduğunda yeni versiyon değişikliğine gerek kalmadan parametrik yapısı ile güncellemeleri hemen uygulayabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Erişim İmkanı

Web uyumlu altayapısı sayesinde, uygulamaya istediğiniz heryerden, her an ulaşabilmenizi sağlar.

Esnek Yapı

Kapsamlı ürün özellikleri ve kurumun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen esnek yapısı sayesinde ihtiyaç duyulan tüm optimizasyonu sağlayarak İnsan Kaynakları departmanının iş yükünü hafifletir.

Detaylı Analiz Olanakları

Sunduğu çeşitli analiz opsiyonlarıyla yöneticilere alacakları stratejik kararlarda yön göstererek, insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur.

Esnek Mimari

Esnek mimarisi sayesinde, değişime hızlı yanıt vererek ve uyum göstererek , IT yatırımlarınızı düşürür ve şirketinizin her türlü ihtiyacına anında cevap verir.

Hızlı İmplementasyon Süreci

Kolay kullanım özelliğiyle eğitim ve destek için minimum zaman gerektirir ve işletme içi implementasyon sürecini minimuma indirir.

Modüler Yapı

Personel Yönetimi, İşe Alım Yönetimi ve Portalı, Kariyer / Eğitim Yönetimi, Performans Yönetimi, Çalışan Portalı /Intranet, Ücret Yönetimi / Borç-Alacak Yönetimi, İzin Yönetimi, Özlük Yönetimi modülleri ile işletmelere insan kaynakları süreçlerini en verimli şekilde yönetebilecekleri çözümler sunar.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - C.Tesi
09:00 - 18:00