• TÜRKİYE’NİN HER YERİNE EN HIZLI HİZMET GARANTİSİ
  • |
  • ÇAĞRI MERKEZİ 0216 706 56 46

Logo Bakım Anlaşması

Logo bakım anlaşması ile Logo muhasebe program kullanıcılarının sözleşme dahilinde sürekli hizmet almasını sağlamaktayız.
Logo Start, Logo Go Plus, Logo Go 3, Logo Tiger 3, Logo Bordro Plus, Logo CRM , Neon , Mobil Sales ve diğer tüm programlarda ortaya çıkan problemlerin, güncellemelerin periyodik olarak yapılabilmesi için kullanıcılar ile sözleşmeler yapılmaktadır.

Logo aylık bakım anlaşması olan firmalar bizim için önceliği olan müşterilerimizdir. Logo aylık bakım anlaşması kapsamında logo programınızda oluşabilecek olan tüm soru ve sorunlar acilen çözüme kavuşturulacaktır.
Siz de yapılan sözleşme dahilinde Logo bakım hizmetini alarak programınızın periyodik işlemlerini yaptırabilirsiniz.
Logo bakım anlaşması içerisinde bulunan uzaktan ve yerinde destek hizmetlerini opsiyonel olarak tercih edebilirsiniz.

Logo Lem Paketi Nedir?

Logo Lem, Logo Enterprise Membership, Logo Kurumsal Üyelik anlamına gelir. Logo Lem güncel yasal mevzuata uygun geliştirilen güncelleme ve özelliklerden yararlanmayı sağlayan bir üyelik sistemidir.

LEM bakım anlaşması mıdır ?

Logo aylık bakım anlaşması Logo LEM ile karıştırılmamalıdır. Firmamızla Logo aylık bakım anlaşması olan işletmelerin Logo LEM üyeliği varsa Logo versiyon güncelleme işleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

LEM Sahibi Olmanın Avantajları

Güncel LEM sahibi olmanızın avantajı çoktur. Kullanmakta olduğunuz ürüne özel yapılan geliştirmelerde ve güncel mevzuatlar için gerçekleştirilen yeniliklerden faydalanabilirsiniz. LEM paketinizin sürekli güncel olması halinde Logo Yazılım tarafından verilen sadakat indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca hata düzeltmelerinde fayda sağlayabilirsiniz. Bu sayede güncel Logo programlarını kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - C.Tesi
09:00 - 18:00