• TÜRKİYE’NİN HER YERİNE EN HIZLI HİZMET GARANTİSİ
  • |
  • ÇAĞRI MERKEZİ 0216 706 56 46

Logo Eğitim Hizmetleri

İstanbul Logo Teknik olarak, Logo ürünlerini yeni kullanmaya başlamış ya da uzun yıllardır kullanan fakat destek ihtiyacı olan şirketlere LOGO yazılım ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaca cevap verecek geniş bir eğitim programı sunmaktayız

Firmamız, müşterilerin kurumsal ihtiyaçlarına göre özel proje eğitimleri verebildiği gibi, Standart ve İleri Ürün eğitimleri ile de, firmaların ürünlerini daha verimli kullanmalarını sağlamakla birlikte, kullanıcıların ürün üzerindeki performanslarını da arttırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim Seçeneklerimiz

Standart Ürün Eğitimleri

Bu eğitim seçeneğimiz; ürün hakkında genel bilgilerle birlikte, ürün yapısı, bölümler arasındaki ilişki, uygulamalı bilgi girişi, raporlama konularından oluşmaktadır.

İleri Ürün Eğitimleri

Bu eğitim seçeneğimiz; Parametrik tanımlar, rapor ve form tasarımları, entegrasyon, borç takip, mali tablolar, üretim yönetimi gibi özel konulardan oluşmaktadır.

Upgrade Eğitimleri

Bu eğitim seçeneğimiz; Ürün grupları geçiş ya da ürün skalamıza eklenen yeni ürünler için geçiş eğitimleridir. Ürün grupları arasındaki farklar ve işletmeye olacak faydaları anlatılmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - C.Tesi
09:00 - 18:00