• TÜRKİYE’NİN HER YERİNE EN HIZLI HİZMET GARANTİSİ
  • |
  • ÇAĞRI MERKEZİ 0216 706 56 46

Teknik Servis Çözümleri

Logo Teknik olarak, bilgisayar servisi konusunda uzman ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Büyük, orta ve küçük ölçekli firmaların sürekli değişen Bilgisayar Sistemleri ihtiyaçlarını karşılayarak, her türlü çevre birimleri satışını yapmakta, satış sonrası desteğini vermekteyiz. Günlük çözümlerden ziyade, geleceğe yönelik ve geniş bir vizyonla planlanan kalıcı yatırımların kurumsal verimlilik bakımından önemini bilmekte ve bu bilinçle bilişim çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz iş yerinizde alabilirsiniz. Uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içinde olmuştur. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunlarını en kısa sürede tespit ederek, müşterilerimizi bilgilendirip, uygun görülmesi halinde çözüme kavuşturmaktayız.

Firmanız için önem taşıyan bilgilerin yedeklenmesi, yedeklerin ihtiyaç halinde yüklenmesi, kaybolan bilgilerinizin kurtarılması, yerinde teknik servis hizmeti, sunucu çözümleri, kablosuz-kablolu network altyapı çözümleri, notebook tamiri, ADSL kurulum vb. hizmetlerde destek vermekteyiz.

 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - C.Tesi
09:00 - 18:00